בבוקר אחרי הבחירות: המשטרה בהצהרת תובע לגבי אירוע רצח באשקלון

רבים קמו באשקלון ומיהרו לבדוק את תוצאות הבחירות באשקלון עם הניצחון של ראש העירייה תומר גלאם, והישגים משמעותיים עבורו במועצת העיר, כמו גם הרשימה של איתי סהר ושל תמר קידר.

חברי מועצה מכהנים יפרדו בקרוב מהכיסא שלהם ויפנו את המקום לטובת חברי המועצה החדשים שייכנסו לתפקיד לחמש השנים הקרובות תחת הנהגתו של גלאם אלא אם יקרה משהו חריג באופן יחסי.

הבוקר: המשטרה מפרסמת הצהרת תובע דרמטית בתיק רצח ניסים כריסי:

בהודעת המשטרה הדרמטית הבוקר הנוגעת להצהרת תובע בתיק רצח באשקלון המשטרה תיארה את האירוע ומה שקדם לו, לאחר הפענוח של ימ"ר לכיש.

בהודעת המשטרה נכתב: " ראשיתה של חקירת המשטרה באירוע אלימות שאירע ברחוב ארגמן באשקלון בתאריך 31.12.23, שם אותר המנוח כבן ה 24 ע"י עובר אורח כשעל גופו סימני אלימות, והוא פונה לבית החולים ברזילי בו טופל כשהוא במצב אנוש עד לקביעת מותו.

החקירה הוטלה על היחידה המרכזית בלכיש של המחוז הדרומי, ונוהלה בשיתוף עם תחנת אשקלון ומז"פ לכיש, תוך ביצוע מגוון רחב של פעולות חקירה ואיסוף ראיות וממצאים, שהובילו לפריצת הדרך ולמעצר החשוד המרכזי ברצח, תושב אשקלון כבן 24.

בנוסף אותרו ונחקרו מעורבים וחשודים נוספים, ששוחררו בתנאים מגבילים.

עם התקדמות החקירה, עלה החשד כי בליל האירוע, נפגשו החשוד והמנוח ברחוב הארגמן באשקלון על רקע סכסוך פלילי בתחום הסמים, שם התפתח ביניהם עימות שבמהלכו לפי החשד דקר החשוד את המנוח ופצע אותו באורח אנוש, דבר שכאמור הוביל למותו.

לאחר גיבוש התשתית הראייתית ע"י חוקרי הימ"ר והעברת התיק וממצאיו לידי פרקליטות מחוז דרום, הוגשה אתמול הצהרת תובע נגד החשוד ומעצרו הוארך עד לתאריך 1.3.24, בו צפוי נגדו כתב האישום ולצדו בקשה להמשך מעצרו עד תום ההליכים".

הצהרת תובע רצח באשקלון. צילום: דוברות המשטרה
הצהרת תובע רצח באשקלון. צילום: דוברות המשטרה

הטבות לאחרים שכולים – מענק שכר לימוד ושיעורי עזר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אהבתם את הכתבה? שתפו...

מה חדש?

דילוג לתוכן