בעקבות המבצע: אין טסטים לנהגים וכלימשיט, שינויים ברכבות ועדכוני תחבורה נוספים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp

בשל מבצע "עלות השחר" ובהתאם להנחיות פיקוד העורף:

לא יתקיימו מבחני נהיגה מעשיים (טסטים) ומבחני כושר שיט בדרום הארץ. כמו כן, רכבת ישראל לא תפעל בקו בין אשקלון לנתיבות ויחולו שינויים בקווי האוטובוסים

מחר (ראשון) לא יתקיימו מבחני נהיגה ביבנה, שדרות, אשקלון, אשדוד, רהט, באר שבע, דימונה, שדרות, קרית מלאכי וקרית גת. משרדי הרישוי יפעלו כרגיל, פרט למשרדים שאינם פועלים בתשעה באב. בשל המצב ייתכנו שינויים נוספים ומומלץ להתעדכן במוקד המידע של משרד הרישוי *5678 לפני ההגעה.

כמו כן, לא יתייקמו מבחנים וכושר שייט לכלי שייט קטנים במרינה באשקלון ובאשדוד. נמל אשדוד ממשיך לפעול ללא שינויים.

רכבת ישראל לא תפעל מחר בקו בין אשקלון לנתיבות. שירות האוטובוסים פועל כסדרו, למעט 3 קווים בחבל אשכול, שאינם פועלים עקב חסימות הכבישים. כמו כן, לא פועלים קווי ים יעודיים לחופי הים של אשקלון ואשדוד וקווים נוספים שינו את מסלולם בשל חסימות פיקוד העורף. בהתאם להנחיות, מחר לא יפעלו עמדות על הקו בנתיבות, אשקלון-רמז ושדרות ובוטלה פעילות הדיילים במסגרת "דרך שווה" בבאר שבע, אשדוד ואשקלון.

הנוסעים בתחבורה הציבורית מתבקשים להתעדכן בזמן אמת אודות השינויים בתחבורה הציבורית במוקד המידע של הרשות הארצית לתחבורה ציבורית *8787 ובמוקדי החברות המפעילות.

אהבתם? שתפו!

כתבות נוספות

  יוצאת מן הכלל

      תושבת אשקלון  תפוצה בכ-80 אלף שקלים, זאת לאחר ניצחון משפטי מרשים של עורך דינה  איל כהן מאשקלון, שהצליח להוכיח בבית המשפט כי

קרא עוד »
דילוג לתוכן