בחירת שרשרת יהלום: מלאכת מחשבת של ממש

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
קרדיט לתמונה: pixabay

אנו מאמינים שגם גברים וגם נשים יוכלו להסכים איתנו כי השרשראות העוצמתיות ביותר אותן ניתן לענוד על הגוף הן שרשראות יהלום. כאשר אנחנו מדברים על שרשרת יהלום אנו רואים את אחד מן הפריטים המבוקשים והטרנדיים ביותר, כאלו הנחשבות לבחירתן הטבעית של מיליוני נשים בעולם. מה זה יהלום, איך לבחור שרשרת יהלום והאם ניתן לעצב שרשרת יהלום בהתאמה אישית – אנו פה על מנת לענות לכם על כל השאלות.

לפני הכל: מה זה בעצם יהלום?

כאשר אנחנו מדברים על שרשרת יהלום אנו מדברים על שרשרת העשויה מן החומר יהלום, חומר זה נחשב לחומר החזק ביותר בעולם. עם ירידה לעובי הקורה אנו נלמד כי יהלומים נחשבים לחומרים טבעיים המגיעים אלינו ממחצב טבעי, יחד עם זאת אנו רואים כי מתחילת המאה ה – 20 לא מעט חברות וגופים מתחילים לייצר את אלו בצורה מלאכותית. כיום ניתן לראות מגוון רחב של סוגי יהלומים שונים אשר נבדלים אחד מן השני הן מבחינת החוזק שלהם, הן מבחינת האיכות הכוללת שלהם והן מבחינת וויזואליות. כאשר אנחנו רוכשים יהלום אנו נרצה לוודא כי הוא עומד במספר פרמטרים אשר עוזרים לקבוע את השווי שלו ואת הערך שלו בצורה נכונה:

 • קראט – קראט הוא למעשה המשקל של היהלום, ככל שהיהלום שוקל יותר כך אין מן הנמנע שהמחיר יהיה מעט גבוה יותר.
 • ניקיון – חשיבות גבוהה לניקיון ולזכות של היהלום, בהנחה ומדובר על בעיה חיצונית אנו למדים כי לא מעט מן הבעיות החיצוניות ניתן לתפעל ולנקות בצורה כמעט מושלמת, יחד עם זאת כאשר אנחנו מדברים על לכלוך פנימי של היהלום אנו למדים כי ערכו של היהלום יורד בצורה משמעותית – כיום ישנו מדד בינלאומי אחיד אשר לפיו עובדים כל הצורפים ואנשי המלאכה בתחום בה נקבעו קבוצות לפי רמות ניקיון.
 • צבע – ניתן לראות מגוון רחב וגדול של יהלומים שונים המגיעים אלינו מן בטן האדמה, צבע היהלום הוא גם פקטור המשפיע בצורה ישירה על המחיר של היהלום. לדוגמא צבעים נדירים אשר קשה למצוא אותם יהיו מעט יקרים יותר.
 • חיתוך – מלאכת החיתוך לוקחת חלק משמעותי בכל הקשור לשוויו וערכו של היהלום, החיתוך למעשה קובע את כמות האור אשר פוגשת את היהלום מה שאנחנו מכנים "הניצנוץ של היהלום", יהלום אשר לא מחזיר אור בצורה ראויה יחשב לעמום וכך גם המחיר שלו ירד בהתאם.

שרשרת יהלום – לאילו אירועים היא מתאימה?

כאשר אנחנו מדברים על שרשרת יהלום אנו מדברים על אחד מן הפריטים אשר יכולים למצוא את עצמם מתאימים לכל אירוע, למעשה אנחנו חושבים שאין אישה אשר הייתה רוצה לוותר על שרשרת יהלום איכותית אשר עושה רושם כי "נתפרה" בהתאמה אישית עבורה, עבור האופי המתפרץ שלה ואיך לא – גם אל הטעם האישי שלה. כיום אנו רואים כי שרשרת יהלומים מתאימה למגוון רחב של אירועים:

 • ימי הולדת
 • אירועים משפחתיים
 • יציאות בערב
 • יום נישואין
 • אירועים חברתיים
 • אירועים עסקיים
 • יום האם
 • אבן דרך בחיים

הלכה למעשה ניתן להסיק כי שרשרת יהלום מתאימה לכל סוג של אירוע ומתכתבת בצורה מושלמת עם הלוק הכולל שלך.

שרשרת יהלום: האם ניתן לעצב התאמה אישית?

נשים רבות תוהות האם ניתן לעצב שרשרת יהלום בהתאמה אישית או שמא צריך לבחור מתוך קטלוג מותאם אישית, כיום בעולם בו אנו חיים היום ניתן לרכוש שרשרת יהלום המותאמת אישית עבורך, לאופי שלך ולצרכים שלך. יחד עם זאת ניתן למצוא לא מעט שרשראות יהלומים מתוך קטלוגים מובנים אשר יכולים להוסיף רק חן, יופי, עוצמה ויוקרה אל גופך.

 

אהבתם? שתפו!

כתבות נוספות

  יוצאת מן הכלל

      תושבת אשקלון  תפוצה בכ-80 אלף שקלים, זאת לאחר ניצחון משפטי מרשים של עורך דינה  איל כהן מאשקלון, שהצליח להוכיח בבית המשפט כי

קרא עוד »
דילוג לתוכן