גאווה עירונית: אמית טכנולוגי אשקלון הוכתר כבית ספר טכנולוגי מצטיין

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp

בטקס מיוחד שערך השבוע מנהל החינוך הטכנולוגי במשרד החינוך הכתירו במשרד את המצטיינים שבין בתי הספר הטכנולוגיים.

בארוע, הוענקה לאיציק אברג'ל מנהל בית החינוך אמית טכנולוגי אשקלון תעודת הערכה לבית הספר, בעקבות ההצטיינות בשיעור זכאות לתעודת הסמכה טכנולוגית.

93% מבוגרי אמית טכנולוגי באשקלון נמצאו זכאים בשנת התש"פ להסמכה טכנולוגית כשהממוצע הארצי היה 65% בלבד. כך בשנים תשע"ט ותש"פ היה בית הספר בין הבודדים שקבלו שתי תעודות ברצף.

תעודת ההסמכה הטכנולוגית מוענקת לבוגר שלמד במגמה טכנולוגית, סיים בהצלחה את לימודיו בכל אחד מ-3 מקצועות המגמה, וכן במקצועות שפת אם, אנגלית ומתמטיקה.

הטקס התקיים בנוכחות אבי גנון, המשנה למנכ"לית משרד החינוך שפתח בברכות וציין את החשיבות הרבה של החינוך הטכנולוגי. ד"ר אהרון שחר, מנהל אגף מגמות הנדסיות מדעיות ויעקב שנבוים, מנהל אגף הסמכות ומגמות מקצועיות שבירכו אף הם את בית הספר המצטיין.

צילום: דוברות אמית

זכיה זו מגיעה לאחר שלוש שנים, בהם התלמידים למדו לקראת הסמכה טכנולוגית. מעבר לשיעורים הקבועים במערכת, התלמידים למדו גם במסגרת תגבורים קבוצתיים ופרטניים, וימי מרתונים לקראת בחינות ההסמכה.

לאורך שנות הלימודים, בית הספר השקיע רבות על מנת לטפח את תחושת המסוגלות של התלמידים, האמונה בעצמם וביכולת שלהם להגיע להישגים.

בית הספר השקיע רבות בהקנייה ותרגול של מיומנויות לומד עצמאי ומיומנויות ניהול עצמי, אשר הן הבסיס לתחושת המסוגלות בלמידה.

לכל תלמיד הותאמה תוכנית למידה אישית בהתאם ליכולותיו, לקצב הלמידה שלו ולמטרות שהציב לעצמו, ובנוסף אפשרו תשתיות בית הספר למידה בסגנונות למידה שונים המעניקים לתלמיד בחירה באופן ניהול הלמידה.

לדברי איציק אברג'ל, מנהל בית החינוך: "הצטיינות היא לא עניין של מזל, אלא של עמל. התודה והברכה לצוות החינוכי של בית הספר וכמובן לתלמידינו היקרים".

יובל זוזט, ראש מינהל החינוך בעיריית אשקלון בירך את תלמידי אמית טכנולוגי וכלל צוותי ההוראה בבית הספר אשר הביאו אותו להישג מרשים זה. "בית הספר הינו עוגן חשוב במערכת החינוך באשקלון. נמשיך לתמוך בו ככל שידרש כדי להמשיך את מגמת ההצטיינות".

אהבתם? שתפו!

כתבות נוספות

דילוג לתוכן