לקראת קיץ 2022: אמפי-פארק אשקלון בשלבי סיום מתקדמים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp

לקראת קיץ 2022: אמפי-פארק אשקלון בשלבי סיום מתקדמים; הפרויקט כולל התאמות נגישות במסגרתן הותקנה רמפה נגישה לבמה, סומנו מקומות ישיבה ייחודיים לאנשים עם מוגבלויות ועוד.

העבודות לשיפוץ אמפי-פארק אשקלון הולכות ומתקדמות בקצב שיא על מנת להכין את המקום לקיץ הקרוב ולקיים בו מופעים ופסטיבלים גדולים.

כזכור, בחודש נובמבר האחרון החלו העבודות במסגרתן נסללו דרכי גישה חדשות למקום, הוכשרו מקומות ישיבה נוספים, שודרגה במת המופעים, ועודכנו תשתיות התקשורת והחשמל.

צילום: סיון מטודי

כמו כן, הפרויקט בוצע בהתאם לכל כללי הנגישות ולווה ע"י יועץ נגישות. בין הפעולות השונות שנעשו הותקנה רמפה נגישה לבמה, סומנו מקומות ישיבה ייחודיים לאנשים עם מוגבלויות, הותקנו מאחזי יד, סומנו חניות לאנשים עם מוגבלויות ועוד.

ראש העיר, תומר גלאם, שסייר במקום השבוע עם גורמי המקצוע אמר: ״האמפי בפארק אשקלון אירח את המופעים הגדולים בארץ, ואנחנו רוצים להחזיר אותו לימי הזוהר שלו.

אנו לקראת סיום העבודות ובקרוב נוכל לשוב ולארח את ההופעות הגדולות עם מיטב האמנים בישראל, כאן אצלנו, ליד הבית ולהחזיר את עולם התרבות העשיר אליו רגילים תושבי אשקלון."

 

אהבתם? שתפו!

כתבות נוספות

  יוצאת מן הכלל

      תושבת אשקלון  תפוצה בכ-80 אלף שקלים, זאת לאחר ניצחון משפטי מרשים של עורך דינה  איל כהן מאשקלון, שהצליח להוכיח בבית המשפט כי

קרא עוד »
דילוג לתוכן