הורים שימו לב – מחר הלימודים מתחילים מאוחר בכל העיר – כל הפרטים:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp

לאחר פגיעה מתמשכת במעמדם ובשכרם של המורים ברחבי המדינה, החליטו בהסתדרות המורים להודיע שמחר הלימודים במוסדות החינוך באשקלון יתחילו מחר בשעה 10:00.

המאבק המוצדק של המורים עולה שלב, הפעם עם השבת מתוכננת של שעתיים בבוקר מחר לאור סירוב המדינה לסייע למורים שעובדים קשה מאוד מידי יום, וגם אחרי שעות העבודה לוקחים עימם את העבודה לבית, לעיתים קרובות גם לשעות הלילה המאוחרות.

הורים רבים מעריכים את המורים ברחבי אשקלון ותומכים במאבק של ההסתדרות, ולפני זמן קצר כתבה מזכ"לית הסתדרות המורים יפה בן דוד למורים:

" עובדות ועובדי הוראה יקרים,ההזנחה במערכת החינוך חייבת להסתיים. בעקבות התנהלות האוצר במשא ומתן ולנוכח התעלמותם ממצוקת המערכת אנו מודיעים כי מחר 15.6 יתקיימו עיצומים במוסדות החינוך במחוז דרום.

בכל גני הילדים, בבתי הספר היסודיים ובחטיבות הביניים – הלימודים יחלו בשעה 10:00 למעט מוסדות החינוך המיוחד שבהם הלימודים יתקיימו כסדרם. נמשיך במאבק בכל האמצעים העומדים לרשותנו על מנת להציל את מערכת החינוך מקריסה".

למצולמים אין קשר לכתבה. הורים מחכים מחוץ לשערי בית הספר רותם – צילום ארכיון: סיון מטודי/דוברות עיריית אשקלון
אהבתם? שתפו!

כתבות נוספות

  יוצאת מן הכלל

      תושבת אשקלון  תפוצה בכ-80 אלף שקלים, זאת לאחר ניצחון משפטי מרשים של עורך דינה  איל כהן מאשקלון, שהצליח להוכיח בבית המשפט כי

קרא עוד »
דילוג לתוכן