הרכבת הישירה מאשקלון לתל אביב חוזרת! I כל הפרטים ומתי זה קורה?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp

הרכבות המדלגות יחזרו לפעילות בתאריך 22.05.22 בתדירות של שתי רכבות בבוקר ושתיים בערב; בנוסף, ישובו לפעילות הרכבות מאשקלון לבאר שבע

כזכור, בחודש דצמבר האחרון, עם השקת הקווים החשמליים החדשים בתחנת רכבת אשקלון, הפסיקה רכבת ישראל את פעילותו של הקו ״המדלג״ מאשקלון לתל אביב.

עו"ד תמר קידר החלה מאבק בנושא, בעקבותיו ראש העיר תומר גלאם פנה באופן מיידי למנכ"ל רכבת ישראל, מיכאל מייקסנר, בדרישה להשיב לפעילות את קו הרכבת המדלגת מאשקלון לתל אביב (רכבת המדלגת על ארבעת תחנות בת ים, חולון). כמו כן, בפגישה עם שרת התחבורה העלה ראש העיר את הצורך בהפעלתו מחדש של הקו.

צילום: אדי ישראל

כעת, כאמור, הרכבות המדוברות ישובו לפעילות ותושבי העיר המשתמשים בו יוכלו ליהנות מנסיעה קצרה ומהירה יותר לתל אביב ובחזרה.

הרכבות יפעלו החל מתאריך 22.05.22 ויכללו שתי רכבות מאשקלון צפונה בשעות הבוקר 06:28 (במקום 06:20) ו-07:28 (במקום 07:20) ובשעות הערב, מהרצליה לאשקלון, בשעות 16:18 ו-17:18 תוך שהן מדלגות על ארבע תחנות: קוממיות, יוספטל, וולפסון וצומת חולון. כמו כן, בתאריך זה ישובו לפעילות קווי הרכבת מאשקלון לבאר שבע.

לדברי ראש העיר, תומר גלאם: ״מברך על ההחלטה של שרת התחבורה ומנכ״ל הרכבת להיענות לבקשתי ולהחזיר לפעילות את הקו, המשרת מידי יום אלפי נוסעים תושבי אשקלון שרואים בו פתרון אמיתי למצוקת התנועה בכבישים הבינעירוניים בדרך למקום העבודה שלהם במרכז וממנו חזרה הביתה״.

 

אהבתם? שתפו!

כתבות נוספות

  יוצאת מן הכלל

      תושבת אשקלון  תפוצה בכ-80 אלף שקלים, זאת לאחר ניצחון משפטי מרשים של עורך דינה  איל כהן מאשקלון, שהצליח להוכיח בבית המשפט כי

קרא עוד »
דילוג לתוכן