היערכות לקראת קיץ

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
קרדיט תמונה FREEPIK

קיץ

הימים חולפים מהר ומרגישים כי קיץ בפתח. בני המשפחה מבצעים היערכות בתחומי החיים השונים לקראת ימי הקיץ החמים. ההיערכות מתחילה מבדיקת התכולה של ארונות הבגדים כדי לבדוק אם לכל אחד מהילדים יש מספיק בגדים קיציים, מכנסיים, חולצות, שמלות וחצאיות ליום יום וגם לימי שבת ולחגים. באופן טבעי הילדים צומחים מהר לגובה ולכן בגדים רבים שנרכשו בשנה הקודמת כבר קטנים עליהם. על פי המבנה המשפחתי מכינים ערימה של בגדים קטנים ומעבירים אותה לילד הקטן יותר במשפחה. אך אם ילד זה הוא הילד הקטן ביותר במשפחה, מעבירים זאת לקרובי משפחה, לחברים או למשפחה נזקקת שיש להם ילדים בגילאים הללו.

לאחר פינוי ארון הבגדים מפנים גם את ארון הנעליים. בוחנים אילו נעליים מתאימות לילדים ואילו נעליים קטנות עליהם. כך יודעים מהו המלאי שנשאר ובהתאם לכך יש לקנות לילדים מסוימים סנדלים ולילדים אחרים נעלי ספורט, כפכפים וכו'. בדרך זו מבצעים גם בדיקה מקיפה בארון הנעליים של ההורים, אורכה של הרגל אינו משתנה בדרך כלל אך תמיד יש סנדלים או נעליים שנשחקו עם הזמן ולכן יש לרכוש נעליים חדשות במקומן. בסיום העבודה הזו כולם מרגישים נפלא כיוון שביצעו ריענון הן של הבגדים והן של הנעליים וכך כל מה שנותר בארונות מתאים למבוגרים ולילדים וכל השאר נותב לגורמים אחרים.

קנייה עבור ימי קיץ

על פי הצרכים המשפחתיים, לכל משפחה יש את הרגלי הקניות שלה. יש כאלו שיגיעו למרכזים המסחריים או לקניונים בעיר וייכנסו לחנויות השונות המוכרות ביגוד לילדים ולמבוגרים, כדי למצוא בכל אחת מהן דגמים שנראים מתאימים, אופנתיים ובמחירים הוגנים. בדרך זו הם לאט לאט מעשירים את מלאי הבגדים של כל אחד מהילדים וכך יש להם די בגדים עבור ימי קיץ.

קניות באינטרנט

יש משפחות אחרות שמעדיפות לרכוש ביגוד מאתרי אינטרנט שונים בעיקר מחו"ל. יש לכך סיבות רבות כמו העובדה שיהיו אלו דגמים ייחודיים שהילדים ילבשו ולא רבים מהילדים בגן או בבית הספר ילבשו דגמים זהים. מעבר לכך מדובר בביגוד שהוא ברמה איכותית גבוהה מאד ובמחירים זולים. המשלוחים מאתרי האינטרנט בחו"ל מגיעים תוך פרק זמן קצר וכאשר מבצעים היערכות מראש ובזמן, כל החבילות מגיעות לפני ימי קיץ.

אתרי אינטרנט ישראלים

מעבר לאתרי האינטרנט בחו"ל, אפשר לקנות ביגוד וגם הנעלה לכל בני המשפחה באתרי אינטרנט ישראלים רבים שמציעים גם הם פריטים בטיב מעולה. דפוסי הקניות של הישראלים השתנו מאז מגפת הקורונה ורבים מהם מעדיפים לא להגיע למרכזי הקניות שיש בהם לקוחות רבים וקודמת לכך נסיעה בפקקים ומציאת חניה.

לכן הם מעדיפים לבדוק את שלל האפשרויות באמצעות המחשב וכך להזמין בנוחות כשהם בבית, או מהטלפון הסלולרי בכל מקום שבו הם נמצאים ולהמתין לחבילה שתגיע לביתם תוך זמן קצר.

אהבתם? שתפו!

כתבות נוספות

דילוג לתוכן