סיבוב לא פשוט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp

 

 

סובב את הקרסול כשהחליק מסולם המשאית ויפוצה בלמעלה מ- 270 אלף שקלים. את האיש ייצג עורך הדין איל כהן.

 

לפני כארבע שנים, החליק צעיר מאשקלון העובד כנהג משאית, מסולם המשאית במסגרת יום העבודה בעת הירידה ממנה. כשפגע בקרקע חש כאבים חזקים בקרסול ובברך, והגיע לקבלת טיפול רפואי בבית החולים "ברזילי" באשקלון. בבית החולים התברר כי בעקבות הנפילה הוא סובל מרגישות, נפיחות, והגבלה בתנועה. בבדיקות נוספות התברר כי הצטברות נוזלים בקרסול בעקבות הנפילה היא ככל הנראה מה שגרם לכאבים ואף לצליעה למשך תקופה.

לאחר התאונה לא היה מסוגל הצעיר לחזור לעבודתו, ושהה באי כושר במשך 73 ימים בהם נעזר בבני משפחתו. כמו כן הוא החל לבצע טיפולי פיזיותרפיה על מנת לנסות ולהחזיר את המצב לקדמותו. בהמשך הוא אף פוטר מעבודתו, אך חזר לעבוד בחברה אחרת בתפקיד דומה.

מכל מקום, לאור מגבלותיו מן התאונה, פנה הצעיר לעורך הדין איל כהן – ממשרד עורכי הדין כהן קריסי המתמחים בדיני נזיקין – בבקשה כי יסייע לו.  עורך הדין כהן פנה לביטוח הלאומי שהכיר בתאונה כתאונת עבודה ואף קבע לו נכות צמיתה עקב החבלה בברכו והוא פוצה בסך של כ- 84 אלף ₪ מהביטוח הלאומי.

מכיוון שנסיבות התאונה עמדו בהגדרות החוק כתאונת דרכים, לאחר סיום ההליכים כנגד המוסד לביטוח לאומי, תבע עו"ד כהן את חברת ביטוח החובה של המשאית.

"עובר לתאונה היה התובע בריא ויכול היה לבצע כל פעולה יום-יומית פשוטה, יכולת אשר נפגעה בעקבות התאונה", טען עורך הדין כהן בתביעה שהגיש נגד חברת הביטוח. "כמו כן קיים חשש כי התובע יסבול מהתגברות כאביו ומהחמרת מצבו עוד יותר". בתביעה דרש עו"ד כהן לפצות את הצעיר בגין הוצאות רפואיות בעבר, הוצאות רפואיות בעתיד, עזרה וסיעוד, הוצאות נסיעה, הפסד השתכרות בעבר ובעתיד, צער כאב וסבל.

בהסכם פשרה שנחתם לאחרונה נקבע כי הצעיר יפוצה ב 186,235 שקלים בעקבות המקרה, בנוסף ל- 84 אלף שקלים מהמוסד לביטוח לאומי ובסך הכל למעלה מ-270 אלף שקלים בעקבות התאונה.

 

 

אהבתם? שתפו!

כתבות נוספות

דילוג לתוכן