מתכננים להגיע בקרוב לרכבת באשקלון? את המבצע הזה של הרכבת לא תרצו לפספס

רכבת ישראל: שימרו על הסביבה צמצמו את השימוש בכלים חד פעמיים והביאו כוס רב פעמית מהבית – וקבלו הנחה אוטומטית בקנייה של שתיה חמה בתחנת הרכבת אשקלון ובשאר התחנות ברחבי הארץ

כחלק מניסיונה של הרכבת לעודד צריכה המתחשבת בסביבה וצמצום השימוש בכלים חד פעמיים, החל מעוד מספר שבועות, כל לקוח אשר יגיע לדוכנים המאויישים עם כוס רב פעמית, יקבל באופן אוטומטי הנחה של שקל על השתייה החמה אותה הוא ירכוש.

זאת במסגרת מכרז שניהלה רכבת ישראל, בו זכתה חברת שטראוס קפה בי וי בזכיון הארצי להפעלת כ-50 דוכנים לממכר שתיה חמה, קרה, ודברי מאכל בתחנות הרכבת ברחבי הארץ. תקופת הזיכיון היא לשש שנים, ולרכבת תעמוד האפשרות להאריכו בארבע שנים נוספות.

טריף במבי

שימו לב, התוכן באתר מוגן בזכויות יוצרים – העתקתם את התוכן ללא רשות בכתב ובפירוש מבעלי האתר והפצתם אותו ברשתות החברתיות/ ברוטר? פרט לכך שמדובר בגניבה ואתם עוברים על איסור חמור של גזל, אתם חשופים לתביעה. 

רבים עולים על הרכבת בעיר לכיוון דרום או צפונה לערים תל אביב או אשדוד, וחלק מהנוסעים אף בוחרים לערוך יום של כיף בטיול לעיר הקודש ירושלים. כעת ההפתעה של הרכבת תאפשר להם להנות משתיה חמה בכל הכיוונים עם הנחה משמעותית.

משנה לע"נ הילד דוד ישראל אוחיון ז"ל – ( אבות, א'-ב' ) שמעון הצדיק היה משירי כנסת הגדולה.
הוא היה אומר, על שלשה דברים העולם עומד, על התורה ועל העבודה ועל גמילות חסדים.

 

 

במסגרת ההסכם, יפתחו מחדש דוכנים שנסגרו בחודשים האחרונים, וכן יוארכו שעות הפעילות בהם, כמו כן יפתח הזכיין דוכנים מאויישים בתחנות רכבת נוספות, בהן לא פעל עד היום דוכן מאוייש, וביניהן: יוקנעם כפר יהושע, מגדל העמק כפר ברוך, קיסריה פרדס חנה, פאתי מודיעין, רעננה דרום ואחיהוד.

עוד כולל ההסכם כי מחירה של כוס קפה בסיסית יעמוד על עשרה שקלים, ומחירו של בקבוק מים מינרלים יעמוד על שבעה שקלים.

ההסכם ייכנס לתוקפו בשבועות הקרובים ועם כניסתו לתוקף תחל ההטבה

הכניסה החדשה לתחנת הרכבת אשקלון, צילום: דוברות רכבת ישראל
אהבתם? שתפו!
דילוג לתוכן