בתום חקירה סמויה: פשיטה באשקלון על תחנת דלק פיראטית למעלה מ 2 מיליון ש"ח נתפסו במקום

שוטרי משטרת אשקלון פשטו אמש יחד עם גופי אכיפה נוספים על תחנת דלק 'פיראטית' שהופעלה בעיר

במהלך התקופה האחרונה ניהלו שוטרי האבטחה והרישוי בתחנת המשטרה באשקלון יחד עם תובעת הרישוי של מרחב לכיש, חקירה סמויה נגד תחנת דלק שהופעלה באופן 'פיראטי' באזור תעשייה בעיר, שם עפ"י החשד הוחזקו דלקים ללא רישיון ובאופן שעלול לסכן את הסביבה, וכן בוצע שימוש בדלקים אלו ע"י מכירתם לציבור.

כאמור, לאחר גיבוש הראיות, פשטו אמש השוטרים על המתחם יחד עם מנהל הדלק והגז, מס הכנסה, מע"מ, כב"ה וקצין חילוט דרום, ותפסו:
# מעל 100 אלף ש"ח במזומן.
# נתפסו המחאות פתוחות על סך כולל של כ- 2.6 מיליון ש"ח.
# נשאבו 1600 ליטר סולר.

טריף במבי

שימו לב, התוכן באתר מוגן בזכויות יוצרים – העתקתם את התוכן ללא רשות בכתב ובפירוש מבעלי האתר והפצתם אותו ברשתות החברתיות/ ברוטר? פרט לכך שמדובר בגניבה ואתם עוברים על איסור חמור של גזל, אתם חשופים לתביעה. 

בעליו של המתחם נחקר בחשד לניהול עסק ללא רישיון, שיבוש הליכי חקירה וסעיפי רשלנות.

משנה לע"נ הילד דוד ישראל אוחיון ז"ל – ( אבות, א'-ב' ) שמעון הצדיק היה משירי כנסת הגדולה.
הוא היה אומר, על שלשה דברים העולם עומד, על התורה ועל העבודה ועל גמילות חסדים.

 

 

במקביל נמשך הטיפול ע"י גורמי האכיפה השונים נגד החשוד.

קצין אגף המבצעים בתחנת אשקלון, רפ"ק משה שטרית ציין: "מדובר בעבירות שיש בהן משום סכנה מיידית לשלום הציבור ולרכושו וכן פגיעה כלכלית בתחנות הדלק הפועלות באופן לגיטימי ומוכרות את הדלקים כחוק.

החזקת חומרים דליקים ללא אמצעי כיבוי כנדרש בחוק, ללא האישורים המתאימים וללא כל פיקוח, משמעו סכנת התלקחות שעלולה לעלות בנזק כבד לרכוש ואף לאובדן חיי אדם. נמשיך לפעול בשילוב כלל גורמי האכיפה האזרחיים על מנת לאתר את אותם עבריינים ולמנוע המשך פגיעה בציבור ובשלטון החוק."

מיכלית סולר והכוחו שפשטו על התחנה הפיראטית
אהבתם? שתפו!
דילוג לתוכן