יאנגו הגיעו לאשקלון

אפליקציית הזמנת המוניות Yango מעמיקה את פעילותה באזור הדרום הטבות ייחודיות יוענקו ללקוחות חדשים באשדוד, אשקלון ובאר שבע

אפליקציית הזמנת המוניות YANGO המעמיקה את השירות והפעילות באזור הדרום, הודיעה היום על 30% הנחה שיוענקו ללקוחות חדשים, על הנסיעה הראשונה עד ה 31.12 למניינם באיזור אשדוד, אשקלון ובאר שבע.

יאנגו, הגיעו גם לאשקלון. צילום: אלירן אביטל – דוברות יאנגו

אפליקציית הזמנת שירותי המוניות Yango החלה לפעול בישראל בסוף 2018 ותוך זמן קצר הפכה לאחת המתחרות הבולטות בשוק שירותי המוניות. לחברה שירות ייחודי בשם "Yango Fix", המאפשר ללקוח לראות את מחיר הנסיעה הסופי, בטרם ההזמנה. מדובר בטכנולוגיה ייחודית לחברה, המהווה יתרון עצום על פני המתחרות. כמו כן, Yango מציעה בניית מסלול מראש עם מספר יעדים בדרך.

טריף במבי

שימו לב, התוכן באתר מוגן בזכויות יוצרים – העתקתם את התוכן ללא רשות בכתב ובפירוש מבעלי האתר והפצתם אותו ברשתות החברתיות/ ברוטר? פרט לכך שמדובר בגניבה ואתם עוברים על איסור חמור של גזל, אתם חשופים לתביעה. 

יוחאי עבאדי, מנהל פעילות Yango ישראל, מסר: "אנחנו גאים להעניק שירות מקצועי, איכותי ובמחירים מצוינים בערי הדרום- עדכנו מחירים, הרחבנו את נוכחותנו באזור ואנחנו זמינים מתמיד. Yango דוגלת בזירת פעילות תחרותית המעניקה ללקוחות את כוח הבחירה בשירות המיטבי עבורם, ותמשיך לפעול על מנת להרחיב את שירותיה לאזורים נוספים".

משנה לע"נ הילד דוד ישראל אוחיון ז"ל – ( אבות, א'-ב' ) שמעון הצדיק היה משירי כנסת הגדולה.
הוא היה אומר, על שלשה דברים העולם עומד, על התורה ועל העבודה ועל גמילות חסדים.

 

 

אפליקציית Yango הושקה בישראל בדצמבר 2018 וכשבועיים מיום ההשקה הגיעה אל למעלה מ-100,000 הורדות. הניסיון הבינלאומי של Yango הביא רוח של שינוי לענף המוניות המקומי על ידי הפחתת מחירים לנוסעים תוך הגדלת הפעילות עבור נהגים עם מוצרים כמו תכנית FIX (מחיר ידוע מראש), מספר נסיעות במקביל, חשבון משפחתי, תוכניות מוטיבציה לנהגים, "הזמנות שרשרת" לנהגים ועוד.

להצטרפות לקבוצת העדכונים השקטה של עדכוני אשקלון ולדעת כל מה שקורה בעיר לחצו כאן

 

אהבתם? שתפו!
דילוג לתוכן