ב"ה נס באשקלון – תראו איפה היה מוטל אזרח מבוגר ותשוש ואיך ניצלו חייו ב"ה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp

ביום ראשון האחרון התקבלה פנייה למוקד 106 העירוני מתושבים מודאגים לגבי שכנם, אדם מבוגר שאינו נראה במשך תקופה ארוכה וריח חריף עולה מדירתו.

 

בהתאם לכך, פקח העירייה, שי אללוף יצא לכתובת על מנת לבדוק את הנושא. בדירה נתקל אללוף בחוסר מענה אך החליט שלא לוותר והזעיק למקום את משטרת ישראל, כיבוי אש ומד"א אשר הגיעו תוך זמן קצר ופרצו את הדירה מחשש לשלומו של התושב הוותיק.

 

בדירה נמצא התושב, כבן 60, כשהוא תשוש, אינו לבוש כראוי וזקוק לטיפול רפואי. כמו כן, גם מצבה של הדירה לא היה תקין מבחינה תברואתית.

 

הפקח פנה במהירות לצוותי הרווחה בעיריית אשקלון והם הגיעו לסייע בסיטואציה במהירות האפשרית. העובדות הסוציאליות מירב פרי אברהם ולאה כהן מטעם אגף הרווחה התגייסו למען טובתו של הקשיש ושכנעו אותו לקבל טיפול רפואי בבית החולים, לאחר שהוא התנגד לכך.

 

הפקח אללוף

כמו כן, לאחר התערבותן של העובדות הסוציאליות הגיעו נציגי חברת 'עמיגור' לפינוי הדירה והפיכתה לראויה למגורים עבור התושב. כל זאת נעשה בתיאום של העובדות מול הקשיש והדירה תמתין לו מוכנה ונקייה כשישוב מבית האבות שם הוא שוהה באופן זמני עד להחלמתו באופן מלא.

עובדים על מנת לסייע למבוגר

המחלקה לטיפול באזרחים ותיקים של אגף הרווחה והשירותים החברתיים בעיריית אשקלון פעלו רבות על מנת  שהתושב יקבל את הטיפול המיטבי והוא יקבל מעתה ליווי צמוד של המחלקה לצורך המשך טיפול והצטיידות במוצרים רלוונטיים להמשך דרכו.

 

ראש עיריית אשקלון תומר גלאם אמר היום: "תשומת הלב של הפקח, והעובדות הסוציאליות למען המטרה המשותפת – דאגה לשלומו של התושב ראויה לכל שבח. מדובר בשרשרת של אנשים טובים שסייעו לכך שהמקרה הזה יסתיים בצורה הטובה ביותר. החל משכניו של התושב שהיו מספיק קשובים לקרוא לגורמים הנכונים בזמן ועד לתושייה של עובדי העירייה להגדיל ראש ולדאוג לרווחתם של התושבים. סטנדרט השירות שאנחנו מציבים הוא גבוה ואני גאה בהם שעמדו בכך. אני קורא לכל תושב שנתקל בסיטואציה מעין זו לפנות למוקד העירוני ולהסב את תשומת ליבנו. רק יחד נוכל לסייע למי שזקוק לכך״.

כאן היה מוטל האיש

 ירי אוטומט, רימונים לרכב ועוד… הנס של הרב מחוף אשקלון ומשפחתו

אהבתם? שתפו!

כתבות נוספות

דילוג לתוכן