תושבי אשקלון? באדיבות ממשלת בנט – קראו על הגזירה החדשה שתוטל על תושבי העיר והאזור I ח"כ אופיר כץ מהליכוד: "אאבק על זה" I כל הפרטים

השבוע חבר הכנסת אופיר כץ נאבק בוועדת הכספים בכנסת על רפורמת מס הגודש בתקציב המדינה הקרוב שעתיד לפגוע בתושבי הפריפריה.

הממשלה החליטה להכניס בתקציב הקרוב מס שיוטל על האזרחים, בשל כניסה למטרופולין דן ברכב פרטי. משרד האוצר חילק את מדינת ישראל חולקה לשלוש טבעות גיאוגרפיות סביב תל אביב, שבגין כל כניסה לטבעת ישלם האזרח סכום כספי של עד 37.5₪ ליום.

במילים אחרות, תושב אשקלון שירצה לנסוע עם רכבו ליום כיף באזור תל אביב, יידרש להפרד מסכום כסף נוסף לצד ההוצאה עבור מזון ואטרקציות, גם אם מדובר בעניינים רפואיים ולא בנושאי פנאי.

טריף במבי

שימו לב, התוכן באתר מוגן בזכויות יוצרים – העתקתם את התוכן ללא רשות בכתב ובפירוש מבעלי האתר והפצתם אותו ברשתות החברתיות/ ברוטר? פרט לכך שמדובר בגניבה ואתם עוברים על איסור חמור של גזל, אתם חשופים לתביעה. 

 

להצטרפות לקבוצת העדכונים השקטה של עדכוני אשקלון ולדעת כל מה שקורה בעיר לחצו כאן

 

חבר הכנסת אופיר כץ אמר לפני זמן קצר: " במשך שעות ארוכות ניסינו, ואנו מנסים לשכנע את הקואליציה למנוע את הפגיעה בתושבי הפריפריה. לפי החוק שהם מבקשים להעביר תושב אשקלון שירצה להגיע לבדיקה רפואית בתל אביב, תושב נתיבות שירצה ללמוד בתל אביב או תושב אופקים שירצה לקחת את הילדים ליום כיף בלונה פארק יצטרך לשלם 37.5₪ ליום! ותושב תל אביב? 0₪ ליום.

משנה לע"נ הילד דוד ישראל אוחיון ז"ל – ( אבות, א'-ב' ) שמעון הצדיק היה משירי כנסת הגדולה.
הוא היה אומר, על שלשה דברים העולם עומד, על התורה ועל העבודה ועל גמילות חסדים.

 

 

והם ממשיכים לחנוק את האזרחים. עובד שמעסיקו ירצה לשלם את הוצאות הנסיעה הללו, ההחזר יגולם בתלוש המשכורת ויילקחו לו מאות שקלים מההחזר.

אני אאבק בעושק הזה. לא ייתכן שאזרחי ישראל יממנו את הגחמות הפוליטיות של הממשלה הזו".

ח"כ אופיר כץ, צילום: דוברות הכנסת

סיפור מזעזע מאשקלון: בעלת בית לקחה 2000 ש"ח מזוג צעיר על מנת לשמור להם דירה לשכירות ונעלמה עם הכסף

אהבתם? שתפו!
דילוג לתוכן