הסתיימה עונת הרחצה – ממחר: מצילים רק ב3 חופים

עיריית אשקלון הודיעה היום שבאופן רשמי הסתיימה עונת הרחצה בעיר.

בהודעת העירייה נכתב: " לאורך עונת הרחצה גדשו את חופי אשקלון אלפי מבקרים ומתרחצים אשר נהנו מחופי ים נקיים ומאירועי ספורט ברמה הארצית


מחר, 5.10.21, תסתיים רשמית באשקלון עונת הרחצה של שנת 2021 בכל חופי הרחצה בעיר פרט לשלוש תחנות הצלה במספר חופים, אשר יפעלו במטרה לתת מענה לציבור המתרחצים עד לתאריך 5.11.21.

טריף במבי

שימו לב, התוכן באתר מוגן בזכויות יוצרים – העתקתם את התוכן ללא רשות בכתב ובפירוש מבעלי האתר והפצתם אותו ברשתות החברתיות/ ברוטר? פרט לכך שמדובר בגניבה ואתם עוברים על איסור חמור של גזל, אתם חשופים לתביעה. 


לטובת ציבור המתרחצים, תפעיל עיריית אשקלון במהלך החודש הקרוב ועד לתאריך 5.11.21 שלוש תחנות הצלה, בחופים: דלילה דרום (סוכה 3), דלילה צפון (סוכה 4) ובר כוכבא דרום (סוכה 5).

משנה לע"נ הילד דוד ישראל אוחיון ז"ל – ( אבות, א'-ב' ) שמעון הצדיק היה משירי כנסת הגדולה.
הוא היה אומר, על שלשה דברים העולם עומד, על התורה ועל העבודה ועל גמילות חסדים.

 

 


שלוש התחנות יפעלו במשך חודש ימים נוסף במטרה לתת מענה לציבור המתרחצים הממשיכים לבקר בחופי אשקלון גם עם סיום עונת הרחצה הרשמית ברוב חופי העיר במטרה שיוכלו לרחוץ בים בבטחה ותחת פיקוח המצילים.


שעות מתן שירותי ההצלה יהיו עד לתאריך 5.11.2021, ימים ראשון עד שבת בין השעות 07:00-17:00.


נזכיר, כי לקראת סיום עונת הרחצה, סיימה עיריית אשקלון את הפרויקט לשיפור ושדרוג מבואת חוף דלילה, אשר שינה לבלי היכר את שער הכניסה לאחד החופים המתויירים בישראל ומעניק לו את המקום הראוי לו כמוקד בילוי, פנאי ונופש.


כמו כן, טרם תחילת עונת הרחצה המסתיימת מחר, השקיעה עיריית אשקלון בששת חופי הרחצה המוכרזים בעיר, על ידי הכשרת מגדלי ההצלה, פילוס גובה החולות והתקנת גדרות במקומות הנדרשים, הוספת מקלחות והצללות והכשרת מגרשי למשחקי כדור בחופים. בתחום הנגישות לאנשים עם מוגבלויות, נגישות מיטבית ומרבית לחופים, בהן חידוש וצביעת משטחי הדק עד לקו המים.

צילום: אדי ישראל


בנוסף, במהלך חודשי הקיץ התקיימו אירועי ספורט רבים עם מאות אוהדים לאורך רצועת החוף באשקלון.

בין האירועים נערך טורניר כדורגל חופים והתקיים פסטיבל אומנויות לחימה עם קרבות MMA עם אליפות ישראל בהיאבקות חופים לבוגרים הראשונה מסוגה בישראל.


שימו לב, הרחצה ללא פיקוח של מצילים מסוכנת ביותר ואסורה בהחלט.

אהבתם? שתפו!
דילוג לתוכן