בשורה ענקית בתחום הדיור הציבורי באשקלון: החל אכלוס בית גיל הזהב הגדול ביותר בישראל

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp

471 דירות ציבורי באשקלון בדרך לאכלוס הגיל השלישי; ראש העיר, תומר גלאם: "זו המחויבות שלנו לדאוג לרווחתה של האוכלוסייה הבוגרת"

בימים אלו נמצא בעיצומו תהליך אכלוס בית גיל הזהב הגדול ביותר בארץ במסגרתו אוכלסו כבר למעלה מ-70 דירות. בימים אלו נערכים לאכלוס הדירות הנוספות.

שלושת המגדלים של הפרויקט בעיר מתנוססים לגובה של 20 קומות והינם פרי עבודתם המשותפת של משרד הבינוי והשיכון, עיריית אשקלון והסוכנות היהודית באמצעות חברת עמיגור וזאת לטובתם של מחוסרי הדיור בעיר.

דיור מוגן באשקלון
צילום: חברת עמיגור

הפרויקט ממוקם בחזית רח' בן גוריון, מול שכונת נאות אשקלון באחד מהמיקומים המרכזים בעיר ועם קרבה למרכזים מסחריים לנוחיות הדיירים. המיזם כולל 471 יחידות דיור בסטנדרט הגבוה ביותר עם חדר שינה ממוגן, מרפסת, מועדון דיירים עם מגוון פעילויות וחוגים, וכמו כן אם בית אשר תעניק את מלוא המענה לצורכי דיירי הבית.

ראש העיר, תומר גלאם אמר: "יש פרויקטים שמרגשים אותי במיוחד, פרויקט הדיור הציבורי לגיל השלישי הוא אחד מהם. לפני כשלוש שנים היינו החלוצים לקחת חלק בפרויקט הלאומי והערכי הזה ובימים אלו אנחנו מאכלסים את הבניינים החדשים בשיתוף משרד הבינוי והשיכון, עמיגור והסוכנות היהודית.

לראות את התושבים הוותיקים שלנו, בני הגיל השלישי, שהיו מחוסרי דיור, נכנסים לדירות מרווחות, ממוגנות ומאובזרות במיקום ובסטנדרטים הגבוהים ביותר, שווה את הכל. זו המחויבות שלנו לדאוג לרווחתה של האוכלוסייה הבוגרת, בהם ניצולי שואה, ואני מברך ומודה על הזכות שניתנה לנו."

ממלאת מקום ראש העיר, סופיה ביילין הוסיפה: "אני שמחה על תחילת האכלוס בפרויקט הדיור הציבורי לגיל השלישי הגדול ביותר בארץ. אני מברכת את כל הדיירים החדשים שכבר אכלסו את  המגדל הראשון ואת אלו שצפויים לאכלס את שאר הדירות."

דיור מוגן באשקלון
צילום: חברת עמיגור

עצוב: הלך לעולמו אבי וקנין – סגן ראש עיריית אשקלון לשעבר; ההלוויה בשעה 17:30 | כל הפרטים

אהבתם? שתפו!

כתבות נוספות

דילוג לתוכן