באנר צהרונים עירייה

לראשונה באשקלון: העירייה תציב סוכות קהילתיות במוקדים מרכזיים

לראשונה באשקלון: העירייה תציב סוכות קהילתיות במוקדים מרכזיים; זאת במטרה לעודד את הצריכה בעסקים המקומיים במהלך חג הסוכות תוך שמירה על הנחיות משרד הבריאות

עיריית אשקלון, ביוזמת ראש העיר ובאמצעות אגפי שפ״ע ותפעול תציב סוכות קהילתיות ברחבי העיר בסמוך למרכזי בילוי, פנאי והסעדה ברחבי העיר.

מטרת היוזמה לאפשר לתושבים ולמבקרים בעיר לרכוש מהעסקים המקומיים ובמקביל ליהנות ממצוות וחוויות הסוכה.

טריף במבי

שימו לב, התוכן באתר מוגן בזכויות יוצרים – העתקתם את התוכן ללא רשות בכתב ובפירוש מבעלי האתר והפצתם אותו ברשתות החברתיות/ ברוטר? פרט לכך שמדובר בגניבה ואתם עוברים על איסור חמור של גזל, אתם חשופים לתביעה. 

הסוכות יוצבו בטיילת צפניה ובדשא הגדול במרכז אפרידר, במתחם השוק העירוני הישן (בסמוך למסעדת איסטנבול), בכיכר גולומוב, במדרחוב, במרכז שכונת שמשון ובמתחם החאן.

הכניסה לסוכות תתאפשר בהתאם לתנאי התו הירוק ובכפוף להוראות משרד הבריאות. הסוכות הינן גדולות ומרווחות אך הציבור מתבקש לנהוג בזהירות גם בתוכן.

ראש העיר, תומר גלאם אמר: "היוזמה נועדה לאפשר לתושבים לפקוד את מוקדי הבילוי וההסעדה בעיר מבלי להמתין בתורים ארוכים בימי החג ובמקביל תוך שמירה על מצוות החג למי שחפץ בכך.

פעלנו רבות לעידוד קנייה וצריכה מקומית באשקלון על מנת לסייע לעסקים המקומיים ונמשיך לעשות זאת גם בעתיד. תיהנו ותבלו אך המשיכו להקפיד על ההנחיות גם בחג. מאחל לכל תושבי אשקלון ולכל בית ישראל חג סוכות שמח".

סוכה עירונית באשקלון
צילום: דוברות עיריית אשקלון

מינוי מטעם האופוזיציה: איתי סהר מונה לתפקיד יו"ר וועדת ביקורת העירונית | כל הפרטים

אהבתם? שתפו!
דילוג לתוכן