מינוי מטעם האופוזיציה: איתי סהר מונה לתפקיד יו"ר וועדת ביקורת העירונית | כל הפרטים

בין המינויים שבוצעו בישיבת המועצה ביום שני האחרון היה מינוי אחד חריג: בעוד המינויים לוועדות ולתפקידים נעשים במקרה הרגיל ביוזמת הנהלת העיר, הפעם בוצע מינוי באמצעות מהלך מתואם של האופוזיציה: חבר המועצה איתי סהר מונה ליו"ר וועדת הביקורת העירונית בהסכמת חברי האופוזיציה ששוריינה מראש.

סהר הגיש הצעה לסדר למינויו בהסכמת חברי האופוזיציה אפי מור ורמי סופר. ההצעה הייתה צפויה להתקבל לאור הוראות החוק הקובע כי יו"ר וועדת הביקורת יהיה חבר מועצה מהאופוזיציה.

בפתח הישיבה הודה גלאם שהציע את התפקיד לחברי מועצה אחרים – אך אלה סירבו, ובכך עלה בידי האופוזיציה לכפות את המינוי שעבר פה אחד במועצה.

טריף במבי

שימו לב, התוכן באתר מוגן בזכויות יוצרים – העתקתם את התוכן ללא רשות בכתב ובפירוש מבעלי האתר והפצתם אותו ברשתות החברתיות/ ברוטר? פרט לכך שמדובר בגניבה ואתם עוברים על איסור חמור של גזל, אתם חשופים לתביעה. 

בתגובה למינוי מסר סהר: "וועדת ביקורת היא כלי משמעותי לפיקוח ובקרה על הפעילות העירונית. עבודה רבה לפנינו ואני מתכוון לגשת אליה בהקדם. מודה לחברי אפי מור ורמי סופר על האמון והעבודה המתואמת ולכל חברי המועצה על אישור המינוי. מאחל בהזמנות זו גמר חתימה טובה לכל תושבי אשקלון".

איתי סהר, צילום: יח"צ

3 שנות מאסר לאדם שבחר להצית את בית הדין הרבני באשקלון, ומה הסיבה להצתה? הזוי I כל הפרטים

אהבתם? שתפו!
דילוג לתוכן