באנר צהרונים עירייה

מגיעים אל שולחן החג בכבוד: כ-2,500 משפחות קיבלו תווי וחבילות סיוע לחג | כל הפרטים

כ-2,500 משפחות קיבלו סיוע בתווים וחבילות מזון לחג במסגרת פרויקט סיוע מיוחד של עיריית אשקלון

כמידי שנה, עיריית אשקלון באמצעות אגף הרווחה והשירותים החברתיים ושותפים נוספים, הפעילו בימים האחרונים פרויקט תמיכה מיוחד לתושבי העיר אשר מטרתו העיקרית מעבר לסיוע לתושבים הזקוקים לכך הוא גילוי ערבות הדדית.

במסגרת הפרויקט חולקו תווי מזון, חבילות מזון למשפחות ותווי קנייה לרכישת ביגוד לחג לתושבים ותיקים, בודדים, משפחות וילדים. כ-1060 בתי אב משפחות ובודדים קיבלו תווי קניה לביצוע קניות לקראת החג, כ-268 משפחות ובודדים קיבלו חבילות מזון ובנוסף, כ-269 ילדים קיבלו סיוע בתווי קניה לרכישת ביגוד לחג.

טריף במבי

שימו לב, התוכן באתר מוגן בזכויות יוצרים – העתקתם את התוכן ללא רשות בכתב ובפירוש מבעלי האתר והפצתם אותו ברשתות החברתיות/ ברוטר? פרט לכך שמדובר בגניבה ואתם עוברים על איסור חמור של גזל, אתם חשופים לתביעה. 

במבצע הנוכחי ניתן אמנם סיוע לכ-2,500 משפחות אך חשוב לציין, כי מאז פרוץ מגפת הקורונה עיריית אשקלון הגבירה את חלוקות התווים וחבילות המזון לתושבי העיר הזקוקים לסיוע לא רק בעת חגים אלא גם ביום יום. זאת בהתאם לצרכים העולים מן השטח ובשיתוף פעולה יחד עם אגף הרווחה בעירייה.

משנה לע"נ הילד דוד ישראל אוחיון ז"ל – ( אבות, א'-ב' ) שמעון הצדיק היה משירי כנסת הגדולה.
הוא היה אומר, על שלשה דברים העולם עומד, על התורה ועל העבודה ועל גמילות חסדים.

 

 

עיריית אשקלון מודה לשותפיה בפרויקט אשר פעם אחר פעם מתגייסים לטובת תושבי העיר אשקלון ומסייעים במתן תקציבים, תווים, חבילות מזון וסיוע אנושי. ביניהן: קרן הידידות, גמ"ח אורות, בנק דיסקונט, פרויקט המיזם התזונתי, רשת ויקטורי, מלב"י, עמותת הקן המשפחתי ושופטים ממחוז הדרום.

ראש העיר, תומר גלאם אמר: "תקופת החגים היא התקופה היקרה ביותר ללבי, תקופה של משפחה, של ביחד, של מסורת ומורשת. אני גאה שעולה בידינו גם השנה להפעיל את פרויקט הסיוע החשוב ולא להשאיר אף תושב מאחור. אני קורא לכל התושבים לגלות ערבות הדדית לשכנים שלכם, למשפחה שלכם, לחברים שלכם.

לא להשאיר אף אדם רעב בחג ולחייג למוקד העירוני במקרה ואתם מזהים אדם או משפחה הזקוקה לסיוע. אני מודה לאגף הרווחה והשירותים החברתיים, לשותפים שלנו לפרויקט המוצלח ומאחל לכל תושבי אשקלון חג שמח, בריא ומלא בכל טוב״.

מנהלת אגף הרווחה והשירותים החברתיים, מזל לוי הוסיפה: "עובדי אגף הרווחה והשירותים החברתיים פועלים לילות כימים על מנת שכלל תושבי העיר אשקלון יגיעו לשולחן החג בכבוד הראוי. תקופת החגים עשויה להיות עמוסה כלכלית עבור רבים אך עבור תושבים מסוימים מדובר אפילו במשימה בלתי אפשרית.

בדיוק לשם כך, אגף הרווחה פועל בתקופת החגים כמו בכל יום על מנת להעניק את הסיוע הנדרש למי שצריך. מגפת הקורונה אף הגבירה את הצורך של רבים בסיוע ואני שמחה שיש ביכולתנו לעזור. שיהיה לכולם חג שמח."

תומר גלאם בועדת הכספים של הכנסת
ראש העיר תומר גלאם בועדת הכספים

תחקיר התקרית בה נהרג סמ"ר בראל חדרה שמואלי ז"ל: צה"ל מודה – נכון היה לפרוס את הכוחות בצורה שונה

אהבתם? שתפו!
דילוג לתוכן