מהמרכז הרפואי ברזילי ב'זום': ראש העיר ניהל את ישיבת ההיערכות לפתיחת שנת הלימודים

ראש העיר, תומר גלאם, ניהל היום באמצעות הזום את ישיבת ההיערכות לפתיחת שנת הלימודים מבית החולים ׳ברזילי׳ בו הוא מאושפז מאז יום חמישי האחרון.

ראש העיר עמד מקרוב אחר כלל הנושאים הרלוונטיים לפתיחתה של השנה, בהם השלמת העבודות על שיפוץ ושדרוג עשרות מוסדות החינוך, הצבת שלטי הסברה אודות הנחיות הקורונה, בטיחות ונגישות, ניקיון מוסדות חינוך ועוד.

במסגרת ההיערכות, ביום רביעי הקרוב, 01.09.21, ייפתח חמ"ל העירייה בו יקחו חלק נציגים מכל המכלולים, בהם חינוך, ביטחון ותשתיות, על מנת לטפל בזמן אמת במידה ויעלו פניות מהשטח.

טריף במבי

שימו לב, התוכן באתר מוגן בזכויות יוצרים – העתקתם את התוכן ללא רשות בכתב ובפירוש מבעלי האתר והפצתם אותו ברשתות החברתיות/ ברוטר? פרט לכך שמדובר בגניבה ואתם עוברים על איסור חמור של גזל, אתם חשופים לתביעה. 

ראש העיר הודה למנהלי האגפים על עבודתם בכלל, ובחודשים האחרונים בפרט, אשר תגיע לשיאה עם פתיחת השנה. "שנת הלימודים תיכף נפתחת וגם מבית החולים, בו אני מאושפז, ניהלתי בזום את ישיבת ההיערכות לפתיחת השנה, יחד עם כל מנהלי האגפים בעירייה, על מנת לוודא שהשנה נפתחת על הצד הטוב ביותר לעשרות אלפי התלמידים המתוקים שלנו בגני הילדים ובבתי הספר.

מבטיח לכם שאנחנו עושים הכל כדי שבראשון לספטמבר נפתח את השנה בבטיחות, בבריאות ובהצלחה", אמר ראש העיר.

ראש העיר מנהל את הישיבה בזום
צילום: דוברות עיריית אשקלון

תושב אשקלון נעצר לאחר שתקף את אביו ואחיו; מעצרו הוארך | כל הפרטים

אהבתם? שתפו!
דילוג לתוכן