שוקולד במקום כסף: שר הביטחון חתם על החרמת 23 טונות של חטיפי שוקולד | כל הפרטים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
תפיסת השוקולד: שר הביטחון גנץ חתם על צו תפיסה מנהלי להחרמת 23 טונות של חטיפי שוקולד, כאמצעי חלופי להעברת כספים ומימון לארגון הטרור חמאס ברצועת עזה

בפעילות משותפת של אגף המודיעין בצה״ל, המטה הלאומי ללוחמה כלכלית בטרור במשרד הביטחון והמרכז הלאומי לאבחון מטען ברשות המסים התגלתה לאחרונה פעילות חשודה של יבוא מוצרי מזון, ביניהם חטיפי שוקולד, כאמצעי להעברת כספים לארגון חמאס ברצועת עזה.

חטיפי השוקולד שהוחרמו
צילום: מכס ניצנה

על פי החשד, ארגון הטרור חמאס מפעיל תשתיות נרחבות למימון טרור באמצעות מימון סחורות בהן ממוצרי מזון בסיסיים, כגון חטיפי שוקולד, שיועדו למכירה לתושבי עזה.

ההכנסות ממכירת החטיפים, שימשו לפעילות חמאס וכן לזרוע הצבאית של חמאס ברצועת עזה.

כוחות הביטחון הגבירו את האכיפה והפיקוח על יבואנים ברצועת עזה שעובדים עם החברות של משפחת שמלח' – "אלמתחדון לחלפנות" ו"ערב אלצין" אשר הוכרזו כארגון טרור. הפעילות העסקית למול חברות אלו מהווה עבירה על החוק, שתביא למימוש סנקציות כבדות למול המעורבים.

בעזרת פעולות מודיעיניות ומבצעיות, הצליחה ישראל לפגוע במספר צירי מימון ולהחרים סחורות בצו תפיסה מנהלי שעליו חתום שר הביטחון בני גנץ.

שר הביטחון גנץ אמר: "ישראל תמשיך לפעול בכדי למנוע את התעצמות חמאס, שבונה כוח צבאי, במקום לדאוג לתושבי הרצועה שכורעים תחת הנטל הכלכלי. נמשיך ונרדוף את כספי הטרור בכל צורה שבה מבקשים להעביר אותם".

חטיפי השוקולד שהוחרמו
צילום: מכס ניצנה

הזיה: עיריית אשקלון זכתה ב 100000 שח בפרס החינוך והוציאה יותר מ 400000 שח בשביל לפרסם את זה I כל הפרטים

אהבתם? שתפו!

כתבות נוספות

  יוצאת מן הכלל

      תושבת אשקלון  תפוצה בכ-80 אלף שקלים, זאת לאחר ניצחון משפטי מרשים של עורך דינה  איל כהן מאשקלון, שהצליח להוכיח בבית המשפט כי

קרא עוד »
דילוג לתוכן