חני חרזי דוורת בדואר ישראל באשקלון: חוויות מיום עבודתה בתנאי שרב כבדים

חום חודש אוגוסט וימי השרב הכבד כבר כאן ומשנה לשנה יותר חם ולח. כשכולם משתדלים להיות במקום מוצל וממוזג ישנם רבים הנמצאים בחוץ בשמש הקופחת כחלק משגרת עבודתם.

בחברת דואר ישראל עובדים מעל 1,000 דוורים המחלקים דואר וחבילות בכל רחבי הארץ, מדן ועד אילת, בכל תנאי מזג אויר, בחום הכבד וגם בימי גשם וקור עז. חני חרזי היא חלק ממערך הדוורים באשקלון .

חני עובדת כדוורת מזה 23 שנה ומספרת כי מדי יום היא אחראית על חלוקת דואר וחבילות בשכונת ברנע בעיר, צועדת קילומטרים רבים במהלך יום העבודה.

טריף במבי

שימו לב, התוכן באתר מוגן בזכויות יוצרים – העתקתם את התוכן ללא רשות בכתב ובפירוש מבעלי האתר והפצתם אותו ברשתות החברתיות/ ברוטר? פרט לכך שמדובר בגניבה ואתם עוברים על איסור חמור של גזל, אתם חשופים לתביעה. 

"אני אוהבת את עבודתי בשטח, שמחה לקום בבוקר ולצאת לעבודה, נעים לעבוד במרחבים הפתוחים, ללכת ברחובות, לפגוש אנשים, לא להיות סגורה כל היום במשרד ולתת שירות לתושבים שמאוד מעריכים את המאמצים שאנו משקיעים בכל תנאי מזג אויר", אומרת חני.

משנה לע"נ הילד דוד ישראל אוחיון ז"ל – ( אבות, א'-ב' ) שמעון הצדיק היה משירי כנסת הגדולה.
הוא היה אומר, על שלשה דברים העולם עומד, על התורה ועל העבודה ועל גמילות חסדים.

 

 

"אמנם לא קל לעבוד בתנאי שרב כבדים ובשעת הבוקר נרשמו היום 35 מעלות, שותים הרבה מים  משתדלים לצנן את הגוף, לעשות עצירות קצרות למנוחה בצל ומבצעים את החלוקה לתושבים.  

מחמם את הלב שאכפת לתושבים המרבים להציע שתיה קרה, קרטיבים ופירות במהלך החלוקה, בהחלט עוזר לבצע את העבודה בשמחה על הצד הטוב ביותר, לטובת תושבי העיר אשקלון".

ניסו לפרוץ לכם לבית? כנראה שאלו האחראים לכך: משטרת ישראל עצרה חוליית פורצים אמש | כל הפרטים

אהבתם? שתפו!
דילוג לתוכן