באנר צהרונים עירייה

ח"כ דודי אמסלם – יוסי כהן מאשקלון מאחורייך – בקרוב לידך?

זוכרים את מי שהיה חבר מועצת העיר אשקלון ויו"ר איגוד האוהדים של קבוצת הכדורסל המקומית אליצור אשקלון?

יוסי כהן, לשעבר יו"ר איגוד האוהדים של אליצור אשקלון וחבר מועצת העיר, חבר לבצלאל סמוטריץ' עוד טרם הפיכתו ליו"ר מפלגת האיחוד הלאומי תקומה.

כהן, שובץ מאוחר יותר ברשימה בבחירות לכנסת, אולם האיחוד הלאומי בחרו לחבור לנפתלי בנט במקום לבן גביר, למרות כל האזהרות של תומכי הימין והרשימה נחלה מפלגה בבחירות ולצערם של חבריו הקרובים והאוהבים של יוסי, איש ימין אמיתי, הוא נשאר בחוץ.

טריף במבי

שימו לב, התוכן באתר מוגן בזכויות יוצרים – העתקתם את התוכן ללא רשות בכתב ובפירוש מבעלי האתר והפצתם אותו ברשתות החברתיות/ ברוטר? פרט לכך שמדובר בגניבה ואתם עוברים על איסור חמור של גזל, אתם חשופים לתביעה. 

בבחירות האחרונות, מנהיגי המפלגה התפקחו והבינו שחבירה לבנט דומה לחבירה לשמאל הקיצוני, מה שקרה בסופו של דבר והחליטו לרוץ עם איתמר בן גביר ועוצמה יהודית, מהלך שהשתלם ונתן יותר כח לימין בבחירות האחרונות.

עם זאת, למרות ההצלחה הכבירה, בנט בחר ללכת עם השמאל וחברי המפלגה נותרו חברי כנסת ולא שרים, והם בחרו בכהן לשמש כמזכיר מפלגת הציונות הדתית בכנסת הנוכחית.

ביממה האחרונה כהן נצפה במספר דיונים במליאה, בין היתר גם בדיון בו ח"כ ליצמן חשף כי ח"כ עידית סילמן, יו"ר הקואליציה המקרטעת שפינתה היום יהודים מבתיהם באדוריים, ניסתה להקליט את חברי הכנסת ללא ידיעתם לצורך העברת החומרים לערוץ 12.

בדיון כאמור נצפה גם יוסי כהן, ממש מאחורי ח"כ דודי אמסלם, בקרוב יישב לידו? צפו:

יוסי כהן ודודי אמסלם במליאה, צילום מסך מערוץ הכנסת
אהבתם? שתפו!
דילוג לתוכן