באנר צהרונים עירייה

נרשמתם, הרווחתם: עיריית אשקלון משיקה: תו תושב דיגיטלי

עיריית אשקלון משיקה: תו תושב דיגיטלי; תושבים שיחזיקו ב'תו תושב' ייהנו מחניה חינם ברצועת החוף לעומת תושבי חוץ שישלמו תעריף מלא; ההרשמה עכשיו באתר העירייה.

במסגרת תהליך הסדרת החניה ברצועת החוף, עיריית אשקלון משיקה בימים אלו, לראשונה, תו תושב דיגיטלי לחניה, שיאפשר לתושבי העיר ליהנות מהטבה של חניה חינם במקום, זאת לעומת תושבי חוץ שיידרשו לשלם על כל שעת חנייה 6.30 שקלים.

כמו כן, תושבי אשקלון בעלי תו תושב ייהנו משעה ראשונה חינם במקומות החניה הצבועים בכחול לבן ברחבי העיר לעומת תושבי חוץ שישלמו החל מהשעה הראשונה. ההטבות תיכנסנה לתוקף עם אישורו של חוק העזר העירוני בתוך מספר חודשים.

טריף במבי

שימו לב, התוכן באתר מוגן בזכויות יוצרים – העתקתם את התוכן ללא רשות בכתב ובפירוש מבעלי האתר והפצתם אותו ברשתות החברתיות/ ברוטר? פרט לכך שמדובר בגניבה ואתם עוברים על איסור חמור של גזל, אתם חשופים לתביעה. 

בהתאם לזאת, עיריית אשקלון מזמינה את התושבים להפיק תו תושב דיגיטלי על ידי מספר צעדים פשוטים וקלים במתחם ייעודי שהוקם באתר העירייה. כבר בעמוד הראשי של אתר העירייה ניתן יהיה למצוא את כפתור 'תו תושב' ובלחיצה עליו ייפתח עמוד להרשמה על ידי הזנת פרטים אישיים ומסמכים רלוונטיים.

משנה לע"נ הילד דוד ישראל אוחיון ז"ל – ( אבות, א'-ב' ) שמעון הצדיק היה משירי כנסת הגדולה.
הוא היה אומר, על שלשה דברים העולם עומד, על התורה ועל העבודה ועל גמילות חסדים.

 

 

עם סיום פעולת ההרשמה יוזנו פרטי התושב במערכת והוא ייהנה מ'תו תושב' דיגיטלי שיקנה לו, כאמור, חניה חינם בחופי הרחצה, תעריף חניה מוזל ברחבי העיר ועוד מגוון הטבות בלעדיות לתושבי העיר.

תושבים שאינם צריכים להגיש בקשה לתו התושב הינם: גמלאים תושבי העיר אשר קיבלו תו חניה לאזרח ותיק המוזן במערכות העירייה ואנשים עם מוגבלויות אשר הינם תושבי אשקלון ורכבם רשום במאגרי משרד התחבורה כרכב נכה.

את תהליך ההרשמה ילווה קמפיין רחב בשלטי חוצות, אתרי אינטרנט, רשתות חברתיות ולצורך הנגשת התהליך הופק סרטון הסברה כולל כתוביות לאנשים עם צרכים מיוחדים.

בנוסף, תציב העירייה עמדות הרשמה ייעודיות במוקדים מרכזיים ובמרכזים קהילתיים, על מנת להנגיש את השירותים לכלל התושבים.

פרטים מלאים על תו תושב ניתן למצוא באתר העירייה.

מתכוננים למרתון התנ"ך הבינלאומי: בסוף השבוע תצא ריצת הכנה למרתון | כל הפרטים

אהבתם? שתפו!
דילוג לתוכן