מתכוננים למרתון התנ"ך הבינלאומי: בסוף השבוע תצא ריצת הכנה למרתון | כל הפרטים

עופר פדן, המנכ"ל והבעלים של חברת מרתון ישראל יצא בסוף השבוע עם קבוצה המונה כ-20 רצים ורצות לריצת הכנה לקראת מרתון התנ"ך הבינלאומי שיתקיים בחודש ספטמבר בשילה הקדומה ויהווה את יריית הפתיחה לקראת אירועי החורף של מרתון ישראל.

המסלול התגלה כמרהיב, בין מעיינות וכרמים של טוסקנה הישראלית. ללא ספק מקצי מרתון התנ"ך החדשים והמאתגרים יספקו חוויה ייחודית ומעוררת למשתתפים.

מרתון התנ״ך הבינלאומי
צילום: מרתון ישראל

"ההתחממות הגלובלית של כדור הארץ לא פוסחת על הרצים שנאלצים להקדים את שעת הכושר והריצה עקב עומס חום כבד, כך מצאתי עצמי בהשכמת אמצע הלילה יוצא לריצת ההכנה למרתון התנ"ך הבינלאומי, אותו אנו מקיימים על פי המסלול המקורי שמוזכר בתנ"ך", ציין עופר פדן.

טריף במבי

שימו לב, התוכן באתר מוגן בזכויות יוצרים – העתקתם את התוכן ללא רשות בכתב ובפירוש מבעלי האתר והפצתם אותו ברשתות החברתיות/ ברוטר? פרט לכך שמדובר בגניבה ואתם עוברים על איסור חמור של גזל, אתם חשופים לתביעה. 

את מרתון התנ"ך תוביל חברת מרתון ישראל בשיתוף המועצה האזורית מטה בנימין בחג הסוכות. את הערב המקדים יחגגו הרצים בסוכות מיוחדות שיעמדו לרשותם, עם הופעה מיוחדת, ארוחה חגיגית ולינה, בבוקר משכימים ישר לזינוק.

משנה לע"נ הילד דוד ישראל אוחיון ז"ל – ( אבות, א'-ב' ) שמעון הצדיק היה משירי כנסת הגדולה.
הוא היה אומר, על שלשה דברים העולם עומד, על התורה ועל העבודה ועל גמילות חסדים.

 

 

מרתון התנ״ך הבינלאומי
צילום: מרתון ישראל

מפחיד: כוחות המשטרה איתרו ילד כבן 3 משוטט ברחוב בעיר אשקלון; אמו בדרכה לתחנת המשטרה | כל הפרטים

אהבתם? שתפו!
דילוג לתוכן