בשורה למשתמשי התחבורה הציבורית באשקלון: מסוף 'רמז' החדש יוצא לדרך

המסוף החדש ישמש כמרכז לתחבורה ציבורית עירונית חדשנית ומתקדמת ויכלול גם מרחב ממוזג וממוגן, מקומות מסחר וחדרי התרעננות עבור הנהגים; במסוף הישן תוקם חנייה ציבורית לרווחת התושבים.

בימים הקרובים תחל עיריית אשקלון בעבודות להקמת מסוף ׳רמז׳ החדש שיחליף את המסוף הישן, וימוקם בפינת הרחובות אלי כהן ורמז.

מסוף רמז החדש
קרדיט הדמיה: וי 5 אדריכלים

המסוף החדש יהווה מרכז לתחבורה ציבורית עירונית חדשנית ומתקדמת ויכלול גם מרחב ממוזג וממוגן לנוחיות משתמשי התחבורה הציבורית, נתיבים ייעודיים לקווי האוטובוס העירוניים, מקומות מסחר, מפרצי חנייה למוניות וחדרי התרעננות עבור הנהגים.

שימו לב, התוכן באתר מוגן בזכויות יוצרים – העתקתם את התוכן ללא רשות בכתב ובפירוש מבעלי האתר והפצתם אותו ברשתות החברתיות/ ברוטר? פרט לכך שמדובר בגניבה ואתם עוברים על איסור חמור של גזל, אתם חשופים לתביעה. 

את המסוף הישן תחליף חנייה ציבורית שתכלול כ-100 מקומות חנייה לרווחת המבקרים במקום. נזכיר כי לפני מספר חודשים הוסיפה העירייה למעלה מ-100 מקומות חנייה חדשים בסמוך לסניף 'שופרסל דיל' ובית הספר 'איתן'.

משנה לע"נ הילד דוד ישראל אוחיון ז"ל – ( אבות, א'-ב' ) שמעון הצדיק היה משירי כנסת הגדולה.
הוא היה אומר, על שלשה דברים העולם עומד, על התורה ועל העבודה ועל גמילות חסדים.

 

 

במסגרת ההכנה להקמת המסוף יוקם מעגל תנועה חדש בצומת אלי כהן-תשרי אשר ישמש גם ככניסה למסוף עבור האוטובוסים. מעגל תנועה נוסף יוקם ברחוב רמז-הכרם. העבודות יימשכו כשנה במהלכן צפויים שינויים, לסירוגין, בהסדרי התנועה באזור.

ראש העיר, תומר גלאם אמר: "כפי שהבטחנו, ההקמה של מסוף רמז החדש יוצאת לדרך והיא תשנה לבלי היכר את מערך התחבורה הציבורית באזור שמהווה ציר מסחרי מרכזי בעיר. בסיום העבודות, ייהנו אלפי המשתמשים בו ממסוף מתקדם, ממוזג וממוגן, כראוי.

במקביל, אנחנו ממשיכים לפעול, מול משרדי הממשלה הרלוונטיים, כדי לקדם את הקמת התחנה המרכזית החדשה שתספק גם היא את המענה הראוי למשתמשים בתחבורה הציבורית".

מסוף רמז החדש
קרדיט הדמיה: וי 5 אדריכלים

בנק יהב מאפשר החל מהיום לשלם גם ב-Apple pay | כל הפרטים

אהבתם? שתפו!
דילוג לתוכן