ילדי אשקלון שלחו אלפי פתקים לכותל המערבי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp

כ- 7,000 ילדים מבתי הספר ברחבי העיר אשקלון שלחו פתקים לכותל במסגרת פרויקט "תיבת המשאלות" שיזמה מחלקת תרבות יהודית בעיריית אשקלון. ברכב חגיגי אשר סבב את העיר אשקלון ואף הגיע לבית החולים ברזילי אשר ספג רבות, נאספו אלפי פתקים בתיבות ייחודיות שיצרו התלמידים בדמוי אבני כותל.

את נציגי העיר אשקלון שהגיעו היום, קיבל רב הכותל המערבי והמקומות הקדושים הרה"ג שמואל רבינוביץ אשר נשא עימם פרקי תהילים להצלחת העיר אשקלון, להחלמת הפצועים ולשלום ישראל ותושביה.

ראש העיר אשקלון מר תומר גלאם, סגן ראש העיר אילן איבגי ושרון אלמליח מנהל תרבות יהודית בעיריית אשקלון יוזמי הפרויקט תכננו את הגעתם של תיבות המשאלות עם אלפי הפתקים כבר ביום ירושלים האחרון, אך בעקבות פרוץ המבצע וחזרת הטילים על העיר אשקלון ההגעה נדחתה. למרות זאת, הם לא ויתרו, והתיבות המתינו עד שזכו לעלות היום בשעה טובה ומוצלחת לירושלים ולכותל המערבי יחד עם ילדי מרחב לכיש שהצטרפו וטמנו את הפתקים.

טריף במבי

שימו לב, התוכן באתר מוגן בזכויות יוצרים – העתקתם את התוכן ללא רשות בכתב ובפירוש מבעלי האתר והפצתם אותו ברשתות החברתיות/ ברוטר? פרט לכך שמדובר בגניבה ואתם עוברים על איסור חמור של גזל, אתם חשופים לתביעה. 

הפתקים שילדי אשקלון שלחו לכותל המערבי
צילום: הקרן למורשת הכותל המערבי
נשיאת אמית בביקור הזדהות באשקלון | כל הפרטים
אהבתם? שתפו!

כתבות נוספות

דילוג לתוכן