מעצר החשודים ברצח שניר בוחבוט שלב אחרי שלב הפרטים המלאים וסרטון וידאו מהמעצר של הימ"מ

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
לפני זמן קצר הודיעה משטרת ישראל כי  פענחה את רצח שניר בוחבוט כבן ה 28 וניסיון רצח של אדם נוסף – הצהרת תובע תוגש היום בבית המשפט נגד 2 חשודים במעש.

חקירת מקרה הרצח הוטלה על היחידה המרכזית בלכיש , לאחר אירוע הירי שאירע ברחוב בני עקיבא בעיר אשקלון, ממנו נהרג שניר בוחבוט ואדם נוסף נפצע באורח קשה מאוד.

פעולות החקירה של המשטרה, הובילו לאיתור זהותם של 2 חשודים מרכזיים במעשה, אשקלונים בני 19 ומעצרם לחקירה בדירת מסתור בעיר אשדוד יחד עם חשודים נוספים שהיו עמם, ותפיסתם של סכינים, רכבים ועשרות אלפי שקלים במזומן שהיו ברשותם.

לדעת כל מה שקורה באשקלון – הצטרפו לעדכוני אשקלון בלחיצה כאן

עם התקדמות החקירה, הצליחו חוקרי הימ"ר לבסס את התשתית הראייתית נגד 2 החשודים שנחקרו בחשד לעבירות רצח וניסיון רצח, ובתוך כך אף בוצע שחזור של הרצח בזירה ע"י אחד החשודים.

מעצרם הוארך מעת לעת, והיום לאחר העברת כלל חומרי החקירה לידי הפרקליטות, תוגש נגד 2 החשודים הצהרת תובע במסגרת דיון הארכת מעצרם בבית המשפט, תוך כוונה להגיש נגדם כתב אישום במהלך הימים הקרובים.

חקירה יסודית של חוקרי הימ"ר, תוך שילוב אמצעים מתקדמים ויכולות הנמצאים בידי משטרת ישראל, הובילו לחשיפת זהותם של החשודים בעבירות הרצח וניסיון הרצח וביסוס תשתית ראייתית מוצקה נגדם, שהובילה כאמור להצהרת התובע והעמדתם לדין כבר בימים הקרובים.

אהבתם? שתפו!

כתבות נוספות

דילוג לתוכן