באנר צהרונים עירייה

כך נבחר מצעים ממותגים לילדים

לא תמיד קל לקנות לילדים דברים חדשים. אנו רוצים לרכוש עבורם מוצר איכותי ואמין, שישרת אותם על הצד הטוב ביותר. מצד שני, לילדים שלנו יש העדפות. כבר מגיל צעיר, הם ירצו לעצב ולקשט את החדר עם אלמנטים שמבטאים את תחומי העניין והעולם הפנימי שלהם. חשוב שניתן להם מענה לצורך הזה ונאפשר להם ליצור מרחב שהם מרגישים בו בנוח. גם בבחירת מצעים למיטה, אנו נתקלים באותה הדילמה. החדשות הטובות הן שאם נקדיש לכך מעט מחשבה, נגלה שאנו לא חייבים לבחור בין מוצרים שילדים אוהבים ובין איכות ואמינות. אלו כמה נקודות שכדאי לבחון בעת בחירת המצעים.

קרדיט תמונה FREEPIK

מצעים טובים הם מצעים המחזיקים לאורך זמן

חשוב שנזכור – מצעי ילדים מתלכלכים לעתים קרובות יותר ולרוב נצטרך לכבס אותם בתדירות גבוהה. לכן, חשוב שנבחר במצעים שיעמדו במספר רב של כביסות ושאין צורך לגהץ אותם. כך נוכל להחזיר את המצעים למחזור במהירות ללא מאמץ רב שלא חסרים בניהול בית עם ילדים. כיום זמינים מצעי ילדים במגוון צבעים ודוגמאות מבד אל קמט שניתן להחזיר אל המיטה ישר מחבל הכביסה.

לבחור בבד נושם

מצעי כותנה הם אווריריים ונושמים יותר. הם יספקו לילדים את התנאים האופטימליים לשינה נעימה וממושכת. בנוסף, הם רכים ונוחים למגע, מה שיעודד את הילדים להיכנס ולהתעטף בהם. בהתחשב בעובדה שלא תמיד קל לשכנע את הילדים להיכנס למיטה, מדובר ביתרון משמעותי. לבסוף, הם אידיאליים למספר רב של כביסות במכונה.

טריף במבי

שימו לב, התוכן באתר מוגן בזכויות יוצרים – העתקתם את התוכן ללא רשות בכתב ובפירוש מבעלי האתר והפצתם אותו ברשתות החברתיות/ ברוטר? פרט לכך שמדובר בגניבה ואתם עוברים על איסור חמור של גזל, אתם חשופים לתביעה. 

לא להתפשר על איכות

חשוב לבדוק כי למצעים שאנו בוחרים יש תו תקן ישראלי. מצעים רבים מכילים מעכבי בעירה ושאר רעלנים מסוכנים. תו התקן יבטיח לנו כי קנינו מוצר בטוח לשימוש.

משנה לע"נ הילד דוד ישראל אוחיון ז"ל – ( אבות, א'-ב' ) שמעון הצדיק היה משירי כנסת הגדולה.
הוא היה אומר, על שלשה דברים העולם עומד, על התורה ועל העבודה ועל גמילות חסדים.

 

 

לשתף את הילדים בבחירה

כפי שאמרנו, בסופו של דבר הילדים שלנו הם אלו שישתמשו במצעים. כדי לתת להם את התחושה שהחדר הוא מקום שנועד במיוחד עבורם, חשוב שניתן להם להשתתף בקבלת ההחלטות. בין אם הם מעדיפים מצעי ספיידרמן או מצעי דיסני, האפשרויות כיום מגוונות מאי פעם.

לא חייבים לקחת משכנתא על מצעים ממותגים

יש לא מעט יצרנים שגובים מחירים לא שפויים על מצעים, בעיקר כשהם מציגים דמויות מסרטים או סדרות כמו גיבורי על או נסיכות. במקרים כאלו, המחיר רק לעתים נדירות מעיד על איכות. ההיפך הוא הנכון, לא חסרים מצעים ממותגים המיוצרים מבד מאיכות ירודה ועם הדפסים שידהו תוך כמה כביסות. לכן, חשוב שנציב את איכות חומר הגלם בראש סדר העדיפויות שלנו. אם נערוך סקר שוק ראוי, אין שום סיבה שלא נוכל להשיג מצעים במחיר מתאים.

עם המצעים מתאימים, נוכל להפוך את טקס השינה מתהליך מפרך ומתסכל לחוויה מהנה ומפנקת. זוהי הזדמנות נהדרת להכניס צבע ועניין לחדר הילדים ולתת להם את התחושה שהחדר הוא בראש ובראשונה שלהם.

אהבתם? שתפו!
דילוג לתוכן