מה הדרכים הנכונות לבחירה של טבעת אירוסין?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
קרדיט תמונה FREEPIK

כל אחד שואף להתחתן רק פעם אחת בחיים, ובשל כך המומנטום של הצעת הנישואין מקבל משנה חשיבות, זה הוא אולי הרגע הכי משמעותי בחיים שלכם, ואין להשוות אותו לכל ציון דרך שונה, הוא מסמל עבורכם התחלה של תקופה חדשה ומסעירה במשך החיים שלכם. עם כל השמחה שמלווה לאירוע המכונן שלכם, מתלוות כל מיני חששות מהרגע הגורלי הזה, כמו למשל – מה הדרך הכי נכונה להציע לבחירת לבכם נישואין, איפה, האם רק שניכם תהיו נוכחים או שתזמינו חברים טובים וקרובי משפחה, והדבר שאולי הכי חשוב – איך הכי כדאי לבחור טבעת אירוסין?

פתחו את הראש לכל סוג של טבעת אירוסין –

אין כל ספק, כי רגעי האמת של הצעת נישואין מלווים בחרדה ובחשש, ובוודאי שברצונכם לצלוח אותם, בפרט כאשר מדובר אודות טבעת אירוסין. על מנת לצלוח את המשימה, תהיו פתוחים לכל סגנון, אף במידה ותגלו טבעות אירוסין שונות ממה שדמיינתם, אבל בהחלט עשויות להתאים, גם לטעם שלכם וגם לטעם של בנות הזוג שלכם, ואולי אם תלכו קצת יותר רחוק, תיחשפו לכדי הזמנת הטבעת אירוסין לפי עיצוב אישי.

כיצד ניתן לראות מה משותף לסגנונות של טבעת אירוסין?

האירוע בה-א הידיעה, שאותו תזכרו במשך כל חייכם, הוא יום החופה והקידושין שלכם, שיתכתבו היטב עם התאורה, הצבעים וכל הקישוטים, כאשר הזוג שמתעתד להינשא נקט בכל אמצעי להגיע לכדי נראות מושלמת ביום הגורלי שלהם. אותו הדבר בדיוק עליכם לעשות כאשר אתם מעוניינים לרכוש טבעת אירוסין, היכנסו דרך רשת האינטרנט לכל מיני בתי עסקים שמומחים בתחום זה, והתחילו לדפדף בתמונות, תעשו ביניהן סלקציה על פי החומר, הצבע והסטייל של טבעות האירוסין. ככל שתביטו ושתמיינו יותר תמונות, תמצאו את עצמכם מתחברים ביתר קלות לסגנון של הטבעת האירוסין שהכי מדבר אליכם ומתאים לבחירת לבכם.

בחירת טבעת אירוסין חייבת להיות מעשית –

למעט ההוצאה הכספית הלא מבוטלת, בחירה של טבעת אירוסין בהחלט מהווה תהליך סימבולי של מסע רגשי, ככלות הכל מדובר על היום הכי משמעותי בחייכם, וברור מאליו שבחירת הטבעת תעורר בכם המון רגשות. אבל לפעמים יש רגעים בחיים שצריכים להיות יותר פרקטיים ולהניח בצד את כל הסנטימנטליות המתפרצת, כמו לדוגמה – לברר מבעוד מועד באם בת הזוג שלכם אלרגית לזהב, מה המידה המדויקת של האצבע שלה, איזה צבע היא הכי אוהבת, וכיוצא בזאת. את טבעות האירוסין לא קונים ברגע, הדבר מצריך מחשבה ותכנון, שהטבעת תהיה נוחה, לא קלה ולא כבדה מדי, ורצוי לבחון כמה שיותר טבעות כדי למצוא את האחת והיחידה.

רכישת טבעת אירוסין בהתאם למסגרת התקציב שלכם –

השוק של טבעות האירוסין גדול מאוד, וטווח המחירים ביניהן הוא עצום, באופן כזה שתמיד תוכלו למצוא טבעת אירוסין בהתאם למסגרת התקציב שלכם. בטרם תתחילו בתיזוזים מחנות תכשיטים אחת לרעותה ותבזבזו דלק, זמן ואנרגיות, כדאי שתבררו מלכתחילה האם המחירים באותה חנות ריאליים לגביכם. ידועה היא העובדה כי אנשי מכירות מיומנים במלאכתם, והם ינקטו בכל דרך אפשרית כדי שתקנו מה שהם מכוונים אתכם, בין אם מדובר על טבעות אירוסין יקרות להחריד ובין אם מדובר על טבעות אירוסין שהם מתים כבר להיפטר מהן, מה שבטוח שטובתכם האישית לא עומדת אל מול עיניהם, אז קחו את המלצותיהם בעירבון מוגבל, ואל תתפתו לחרוג יותר מדי ממסגרת התקציב שלכם. כדאי שתפקדו מספר חנויות לתכשיטים, על מנת שתתוודעו לסוגי הטבעות ולמחירים הממוצעים בשוק שלהן .

אהבתם? שתפו!

כתבות נוספות

דילוג לתוכן