עיריית אשקלון יוצאת ביוזמה להעלאת המורל בקרב התושבים

עיריית אשקלון לצד חולי הקורונה: מאות עציצים, הכוללים צמחי תבלין, חולקו לתושבים שחולים בנגיף הקורונה בעיר, על ידי בני נוער מתנדבים שהציבו את השי בפתח הבתים, ללא מגע עם החולים.

ראש העיר, תומר גלאם אמר על היוזמה: "בתקופה לא פשוטה זו, חשוב לנו להפגין ערבות הדדית בין כלל התושבים. עיריית אשקלון עושה ותעשה מאמצים רבים לסייע לתושבים להתמודד עם הנגיף, ומעמידה לרשותם מגוון שירותים ואמצעים במטרה להקל עליהם בתקופה מורכבת שכזו".

״חשוב מאוד בשעה זו להקפיד ולשמור על כללי משרד הבריאות ועל ההנחיות שהוכחו כמצילות חיים, ולהסביר את חשיבותם גם בפני בני הבית, קרובי משפחה וחברים. כולנו תקווה שבקרוב מאוד תוכלו לשוב לשגרת החיים, לאחר החלמה מהירה ושלמה מהמחלה״.

שימו לב, התוכן באתר מוגן בזכויות יוצרים – העתקתם את התוכן ללא רשות בכתב ובפירוש מבעלי האתר והפצתם אותו ברשתות החברתיות/ ברוטר? פרט לכך שמדובר בגניבה ואתם עוברים על איסור חמור של גזל, אתם חשופים לתביעה. 

היוזמה מצטרפת ליוזמות נוספות שמקדמת עיריית אשקלון למען תושבי העיר במהלך תקופת הקורונה, בהן קביעת תור לחיסון לגילאי 65 ומעלה וכן סיוע בהסעת אזרחים ותיקים למתחמי החיסונים הרלוונטיים עבורם. כמו כן, העירייה ממשיכה להפעיל את מוקד הקורונה הרשותי לשירות התושבים בנושאי קורונה במספר 2565*.

משנה לע"נ הילד דוד ישראל אוחיון ז"ל – ( אבות, א'-ב' ) שמעון הצדיק היה משירי כנסת הגדולה.
הוא היה אומר, על שלשה דברים העולם עומד, על התורה ועל העבודה ועל גמילות חסדים.

 

 

צילום: דוברות עיריית אשקלון
אהבתם? שתפו!
דילוג לתוכן