שכונת אגמים: מאוחדת פתחה מרכז דיגום לקורונה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp

קופת החולים מאוחדת מודיעה היום (ראשון) כי הקימה שלושה מרכזי דיגום לקורונה במחוז דרום – אחד מהם במרפאת אגמים באשקלון. כל השירותים שניתנו במרפאת אגמים עד כה – הוסטו למרפאות חלופיות. משמעות פתיחת המרפאה הייעודית הינה קבלת מבוטחי מאוחדת אשר קיבלו הפניה לבדיקת קורונה מהרופא. בתיאום עם המוקד (3833*) נקבע להם תור קרוב למקום מגוריו, במתחמי הדיגום של מאוחדת או במד"א.

כזכור, מאוחדת במחוז דרום  קיימה תרגיל במסגרת היערכותה להפעלת מרפאה ייעודית (מרפאת התפרצות) לטיפול בחולי קורונה שזקוקים לשירותי בריאות שאינם קשורים לנגיף. מאוחדת תפעיל 27 מרפאות, בהן מרפאות לחולים מאומתים וכן מרפאות לחולים החשודים שנדבקו בנגיף, קרי מבודדי בית.

לדברי, מנהל מחוז דרום במאוחדת, דני מושיוב: "מאוחדת ערוכה לתת מענה מיידי למבוטחים, הן לחולי קורונה במרפאות הייעודיות באמצעות רמת מוכנות טובה וחוסן של הצוותים בקהילה המתמודדים ביומיום מול אתגר צמצום התפשטות מגפת הקורונה בקהילה, והן לכלל המבוטחים – גם באמצעות הרפואה ההיברידית שמובילה מאוחדת, ובמקרים דחופים גם במרפאות.

"אני קורא ללקוחותינו להשתמש בשירות ההיברידי, במיוחד בעת הזו. 'הזירה הביתית' הופכת לחלק משמעותי מזירת הטיפול בקהילה על ידי שילוב טכנולוגיות חדשות של רפואה דיגיטלית עם רפואת הקהילה החזקה והזמינה של מאוחדת הכוללים מגוון רחב של שירותים כולל פנייה מקוונת לרופא – באפליקציית מאוחדת, ביקור טלפוני לרופא המתבצע מול המוקד, אספקת תרופות עד הבית למבוטחי מאוחדת שנמצאים בבידוד, ולחולים בקורונה באשפוז ביתי, מוקד תמיכה נפשי-חברתי, מוקד תמיכה של התפתחות הילד להורים לילדים התפתחותיים וילדי החינוך המיוחד, מוקד אחיות ליווי היריון ולאחר לידה, טיפול שפה ודיבור מרחוק, שירותי רפואה משלימה מרחוק ועוד".

(צילום: יח"צ)

אהבתם? שתפו!

כתבות נוספות

  יוצאת מן הכלל

      תושבת אשקלון  תפוצה בכ-80 אלף שקלים, זאת לאחר ניצחון משפטי מרשים של עורך דינה  איל כהן מאשקלון, שהצליח להוכיח בבית המשפט כי

קרא עוד »
דילוג לתוכן